Paieška

„Teorinių žinių bei praktinių įgūdžių pritaikymas ugdant jaunuosius nacionalinių/tautinių instrumentų atlikėjus“ (8 val.)

„Teorinių žinių ir praktinių įgūdžių gilinimas ir tobulinimas muzikinio ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2023-01-19
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51, virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų tautinių instrumentų mokytojai

Ruošiantis XV Nacionaliniam Jono Švedo konkursui svarbus yra mokinių paruošimas, taip pat mokymosi motyvacijos didinimas. Šie ir kiti kylantys iššūkiai pedagoginiame darbe neretai kelia sunkumų norimų rezultatų pasiekiamumui. Kaip sudominti vaiką groti pasirinktu instrumentu? Kokie veiksniai lemia vaiko motyvacijos buvimą/nebuvimą? Su kokiais muzikos kūrinių atlikimo sunkumais susiduria šių dienų nacionalinių instrumentų jaunieji atlikėjai, besiruošiantys konkursams? Seminaro, atvirų pamokų metu lektoriai atsakys į šiuos klausimus, pristatys naujas metodines priemones, nagrinės kankliavimo ir birbynės atlikimo ypatumus, kūrinių interpretacijos galimybes, ieškos motyvacijos skatinimo būdų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.