Paieška

„Technologiniai grojimo mediniais pučiamaisiais instrumentais pagrindai: kvėpavimas, pratimai be instrumento, tembro lūkesčiai Europoje XXI amžiuje“ (6 val.)

Programa „Mokyklų vadovų ir pedagogų profesinių kompetencijų tobulinimas diegiant muzikinio švietimo sistemos pokyčius“ (40 val.).

Data
2024-01-15
Laikas
15.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6
Lektorius
U. Dičiūnas, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro obojininkas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų, konservatorijų pučiamųjų instrumentų mokytojai.

Seminaro ir meistriškumo pamokų aktualumas siejamas su ugdymo procese pasitaikančių problemų sprendimo būdų paieškomis, obojaus atlikimo meno subtilybėmis. Seminaro rengėjai akcentuoja gerosios patirties sklaidos, informavimo bei aukščiausio lygio profesionalų ir pedagogų bendradarbiavimo svarbą. Seminaro dalyviai turės galimybę pasidalinti naudinga informacija, įgyti naujų dalykinių bei profesinių kompetencijų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.