Paieška

„Technologijų konstrukcinės medžiagos – šaltkalvystė“ (8 val.)

Programa „Patirtinis inovatyvių technologijų taikymas ir praktinis jų panaudojimas technologijų pamokose“ (40 val.).

Data
2023-04-11
Laikas
09.00 val.
Vieta
Kauno technologijų mokymo centro Mechanikos skyrius, Taikos pr. 129
Lektorius
Kauno technologijų mokymo centro pedagogų komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
30,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – technologijų mokytojai

Seminare technologijų mokytojai susipažins su metalo apdirbime naudojamais įrengimais, įrankiais, medžiagomis, metalų konstrukciniais pagrindais, apdirbimo technologija, reikalavimais gaminių kokybei, darbų saugos reikalavimais. Atliks praktinius darbus su metalo apdirbimo įranga, panaudojant šiuolaikines technologijas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.