Paieška

„Techninių problemų sprendimai bei kūrybiniai ieškojimai mokymo(si) procese grojant akordeonu“ (8 val.)

Programa „Teorinių žinių ir praktinių įgūdžių gilinimas ir tobulinimas muzikinio ugdymo procese“ (40 val.).

Data
2023-03-15
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51, virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų akordeono mokytojai

Šiuolaikinė pedagogika vis didesnį dėmesį skiria ugdymo(si) kokybės gerinimui. Šiam tikslui siekti mokytojams būtina nuolat tobulinti profesinį meistriškumą, mokytis inovatyvių mokymo metodų, gilinti, analizuoti, atnaujinti teorines ir praktines žinias.

Seminare akordeono dalyko mokytojai pagilins žinias apie jaunųjų akordeonistų mokymo(si) metodus, kurie padeda gerinti mokymo kokybę ir siekti aukštesnių rezultatų. Atviras pamokas ves VDU Muzikos akademijos lektoriai, metodines priemones pristatys Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokytojai.  

Pirmoje seminaro dalyje atviras pamokas ves VDU Muzikos akademijos Instrumentinės muzikos katedros akordeono skyriaus docentas GINTARAS MAMENIŠKIS.

Antroje seminaro dalyje pranešimus skaitys ir metodines priemones pristatys Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokytojai, VDU Muzikos akademijos Instrumentinės muzikos katedros akordeono skyriaus docentas POVILAS VELIKIS.

Seminaro metu koncertuos VDU Muzikos akademijos Instrumentinės muzikos katedros akordeono skyriaus studentai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.