Paieška

„Tautinių muzikos instrumentų sklaida  ir muzikavimo perspektyvos“ (6 val.)

Data
2022-10-15
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno J. Gruodžio konservatorija, J.Gruodžio g. 6
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų tautinių instrumentų mokytojai.

Seminaro dalyviai aptars tautinių muzikos instrumentų sklaidos, populiarinimo Lietuvoje šiuolaikinių technologijų pagalba bei ansamblinio muzikavimo aktualijas, informacinių technologijų naudą muzikiniam ugdymui, repertuarą ir metodiką kūrinio interpretacijai, ritminio pojūčio lavinimą, akompanimento svarbą kūrinių išpildymui.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.