Paieška

„Tarptautinio eTwinning projekto „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas“ pristatymas, įgyvendinimas ir darbo eiga“ (10 val.)

Programa „Tarptautinis eTwinning projektas „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas“ (40 val.).

Data
2022-02-04
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
dr. A. Tamušauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
22,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vadovai.

Programa suteiks galimybę įsijungti į sistemingus reflektyvius mokymus bei į tęstinį tarptautinį eTwinning projektą su projekto partneriais iš įvairių valstybių, mokytis veikti šiuolaikiškai – partnerystės ir e-partnerystės tinkluose, naudojant IKT kurti darnias bei tvarias, įtraukiančias turtingas mokymosi aplinkas. Programos metu dalyviai atliks tikslines veiklas įstaigoje, mieste, turės galimybę mokytis bendruose projekto renginiuose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.