Paieška

Tarptautinė konferencija „Muzikos ir šokio menų sintezė pedagoginėje praktikoje“ (6 val.)

Data
2023-01-05
Laikas
10.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, šokio mokytojai

Konferencijos tikslas – skatinti Lietuvos ir užsienio pedagogų bendradarbiavimą muzikos ir šokio menų sintezės gerosios pedagoginės patirties sklaidos kontekste.
Jaunos kultūringos asmenybės brendimui sąlytis su įvairiomis (muzikos, dailės ir/arba šokio) meno šakomis yra ypatingai svarbus. Tačiau esant didelei dabartinių galimų laisvai pasirenkamų užklasinių veiklų pasirinkimo pasiūlai, jaunimą sudominti menu, kuriam reikalingas nuoseklus ir kantrus kasdieninis darbas, nėra paprasta. Todėl konferencija kviečia visus muzikos ir šokio pedagogus diskutuoti, analizuoti ir dalintis gerąja pedagogine patirtimi, kaip įvairiomis muzikos ir šokio sintezės formomis, galima jaunimą sudominti muzikavimu ar šokio raiška.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.