Paieška

„Taikios mokyklos kūrimas taikant mokyklinę mediaciją“

Data
2022-01-25
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mediacijos ir teisinių paslaugų centro teisininkė ir vyr. mediatorė V. Bartašienė, mediatorė ir psichol. I. Lingienė
Tipas
Paskaita
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
0,00 €

Dalyviai – mokyklų vadovai, jų pavaduotojai, pagalbos mokiniui specialistai, įvairių dalykų mokytojai.

Paskaitoje išgirsite „Mokyklinės mediacijos kaip alternatyvaus konfliktų sprendimo modelio taikymo mokykloje“ programos pristatymą. Sužinosite, kodėl mokyklinė mediacija yra konfliktų, kylančių mokykloje, valdymas ir kodėl verta pasirinkti taikios mokyklos koncepciją. Pažadame Jums nenuobodų laiką, nes turėsite galimybę patirti, kas yra mediacija, ir užduoti lektorėms įvairiausius Mokyklinės mediacijos tema kylančius klausimus.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.