Paieška

„Švietimo valdymo informacinės sistemos informacijos naudojimas bendrojo ugdymo mokyklos veiklos ir ugdymo proceso tobulinimui“ (8 val.)

Data
2022-12-14
Laikas
09.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
V. Kostygova (NŠA), E. Bakonis (NŠA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas

Mokymų tikslas supažindinti dalyvius su švietimo valdymo informacinės sistemos (toliau – ŠVIS) naudojimo galimybėmis, naujomis ŠVIS funkcijomis, apmokyti naudoti švietimo duomenis, gilinti darbuotojų naudojimosi sistema įgūdžius.

Registruotis kviečiame Kauno bendrojo ugdymo mokyklų vadovus ir asmenis atsakingus už duomenų pateikimą bei panaudojimą, asmenis, atsakingus už mokyklos kokybės veiklos gerinimą bei tobulinimą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.