Paieška

„Sveikatai palankių ugdymosi aplinkų kūrimas ir pritaikymas ugdymo procese“ (8 val.)

Programa „Vaiko kūno ir sielos žadinimas, taikant netradicinius mokymo metodus ir aplinkas, formuojant saugaus elgesio, sveikos gyvensenos, krašto pažinimo bei psichologinio atsparumo pagrindus“ (40 val.).

Data
2024-03-05
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Ašigalio g. 23
Lektorius
Prof. A. Skurvydas (VDU, VU), S. Televičienė, M. Jurgelevičiūtė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – neformaliojo, ikimokyklinio ugdymo mokytojai.

Seminare aptariama sveikos gyvensenos stilius, aktyvaus gyvenimo būdo svarba, fizinis aktyvumas virtualioje realybėje, mokslu paremtas požiūris į sveiką gyvenseną.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.