Paieška

„Suvalkijos (Sūduvos) regiono paveldas“ (10 val.)

Programa „Etninės kultūros pažinimas ir raiška formaliajame ir neformaliajame ugdyme“ (40 val.)

Data
2022-05-26
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – etninės kultūros, dailės, technologijų, lietuvių kalbos, istorijos, neformaliojo švietimo mokytojai, kultūros darbuotojai.

Seminare aptariama Sūduvos etnografinio regiono kultūros paveldas bei įtaka lietuvių kalbos, kultūros ir tapatybės formavimosi procese. Praktiniuose užsiėmimuose „Sūduvos muzikinė kultūra“, „Sūduvos juostų savitumai: ornamentai ir audimas“ seminaro dalyviai susipažins su galimybėmis pritaikyti teorines žinias ir praktinį mokymą, etninės kultūros ugdymo procese.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.