Paieška

„Sudėtingas emocijų ir santykių pasaulis. Mokykime vaikus savo pavyzdžiu“ (8 val.)

Programa „Sėkmingas, kūrybiškas ir efektyvus ugdymas permainų laikotarpiu – pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo rezultatas“ (40 val.).

Data
2023-05-22
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Gyd. psichoterap. A. Dilienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
25,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Seminaro dalyviai susipažins su bazinėmis emocijomis, jų paskirtimi ir išraiškos būdais, sužinos kas yra emocijų rezervuaras, kaip atsiprašyti ir atleisti, koks yra sisteminis požiūris į šeimą ir kokie dėsniai veikia mums nežinant. Seminaro metu bus aptariama santykių hierarchija ir vystymosi etapai, savireguliacija, psichologiniai poreikiai ir kaip tai atpažinti.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.