Paieška

„Istorijos rašinio atlikimas ir vertinimas (naudojant šaltinius)“ (8 val.)

Programa „Istorinio raštingumo ugdymas: nuo elementaraus klausimo iki rašinio“ (40 val.).

Data
2023-10-19
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. B. Šetkus (NŠA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
20,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – istorijos mokytojai.

Seminaro metu bus apibūdinama istorijos rašinio (esė) ypatumai, paskirtis ir įvairovė. Remiantis tarptautine praktika bus supažindinama su istorijos rašinio atlikimo procedūra ir atliekama praktinė užduotis. Jos tikslas – kolektyviai suplanuoti ir atlikti konkretaus turinio rašinį, kuriam bus pateikti mokymo priemonėse nenaudoti istorijos šaltiniai. Taip pat bus nagrinėjamos įžvalgos apie Lietuvos mokinių gebėjimus, kurių ugdymas yra esminiai mokant(is) rašyti rašinį ir tuo pačiu jiems siekiant aukštesnio vertinimo laikant istorijos valstybinį brandos egzaminą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.