Paieška

„STEAM pasakose. Nuo idėjos iki įgyvendinimo“ (40 val.)

Programa „STEAM pasakose. Nuo idėjos iki įgyvendinimo“.

Data
2021-10-01
Laikas
13.00 val.
Vieta
KŠIC, Vytauto pr. 44
Lektorius
Soc. ped. eksp. L. Bajoriūnė, vyresn. mokyt. M. Visockienė.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
30,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio ugdymo mokytojai.

Mokymai orientuoti į STEAM ir pritaikyti ikimokykliniame bei priešmokykliniame ugdyme. Padės suprasti, kokie įgūdžiai lavėja vaikui, kai jis atlieka patirtines veiklas, išsiaiškins, kokius klausimus užduoti vaikams patirtinėse veiklose, kad jos būtų prasmingos. Praktinėje dalyje pedagogai atras inovatyvius, kūrybiškus, žaismingus būdus, kaip pasakas apjungti su populiariomis STEAM idėjomis. Išmoks taikyti QR kodus. Pirmas seminaras vyks kontaktiniu būdu, kiti – nuotoliu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.