Paieška

„Solinis ir harmoninis klasikinės gitaros vaidmuo ansamblinio muzikavimo bendrystėje su kitais instrumentais“ (6 val.)

Data
2023-05-06
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno 1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų gitaros mokytojai.

Gitaros mokytojai supažindins su specifinėmis klasikinės gitaros savybėmis ir jos galimybėmis kitų instrumentų kontekste, klasikinės gitaros muzikos kūrinių aranžavimo galimybėmis ansambliams, aptars klasikinės gitaros solisto rengybos ansamblyje su harmoniniu instrumentu principus, pasidalins metodine medžiaga (G. Bankietienės natų rinkinys „M. Carcassi Andantino ir Andante“).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.