Paieška

„Šokio ugdymas: galimybės ir alternatyvos“ (8 val.)                        

Programa „Šokis mokykloje“

Data
2022-03-16
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Kauno M. Petrausko scenos menų mokykla, Šokio skyrius (V. Krėvės pr. 50)
Lektorius
Mokyt. metod. I. Lazauskienė, vyr. mokyt. I. Puišytė-Šidlauskienė, mokyt. I. Ivanauskytė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
10,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – šokio mokytojai. 

Seminare mokytojai susipažins su šiuolaikinio šokio technika, šokio kompozicijų kūrimo bei šou šokio metodika dirbant su įvairaus amžiaus vaikais. Aptars vaikų dėmesio sutelkimo problemas, šokio pamokos organizavimą regos negalią turintiems vaikams.                                                                                

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.