Paieška

„Šok, judėk, sportuok – sėkmės ir geros nuotaikos užtaisas“ (6 val.)

Programa „Šokis mokykloje“ (40 val.).

Data
2022-01-06
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno „Ryto“ pradinė mokykla, Šarkuvos g. 29
Lektorius
Vyr. mokyt. L. Dirvelienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – šokio, pradinių klasių mokytojai.

Seminare mokytojai pasidalins idėjomis ir praktika kaip šokis, sportas, sveika mityba daro įtaką vaikų ir mūsų nuotaikai bei savijautai, aptars šokio judesio ir sportinio aktyvumo tarpusavio suderinamumą, kaip vieną iš svarbiausių sveikos gyvensenos sąlygų.

                                                                                                   

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.