Paieška

„Socialiai priimtino elgesio formavimas. Kritinių situacijų valdymas“ (6 val.)

Programa „Autizmas. Pažink, suprask, padėk“ (40 val.).

Data
2022-01-21
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Psichol. T. Malvicė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
16,00 €

Dalyviai – dirbantys su SUP vaikais.

Šioje programoje išsamiai pristatomi visame pasaulyje taikomi ugdymo ir pagalbos būdai, siekiant įgyvendinti inkliuzinio ugdymo reikalavimus ir užtikrinti vaikų su ASS įtraukimą į akademinę bendruomenę bei bendruomenę plačiąja prasme. ASS turinčių vaikų pažinimas, supratimas, ugdymo metodų pritaikymas, savalaikis tinkamo elgesio modeliavimas – pedagogų inkliuzinio ugdymo teigiamų nuostatų pagrindas.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.