Paieška

„Smuiko šeimos instrumentų pedagogikos kelias“ (6 val.)

Data
2022-01-24
Laikas
09.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų styginių instrumentų mokytojai.

Seminare gilinamasi į jaunųjų muzikantų pedagoginio paruošimo raidos ir mokymo metodų įvairovę. Aptariama pamokos organizavimas smuikininko technikai gerinti, pradinis jaunojo smuikininko virtuozinės technikos lavinimas, stryko technikos valdymo problemos, klasicizmo epochos kūrinių pritaikymas ugdymo programos repertuare violončelei.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.