Paieška

„Skaitmeniniai ištekliai: pasirinkimas, kūrimas, keitimasis ir taikymas“ (10 val.)

„Kūrybiškas ugdymo organizavimas sėkmingam atnaujintų bendrojo ugdymo programų įgyvendinimui“ (40 val.).

Data
2023-02-27
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
E. Vaivadienė, NŠA Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
26,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Seminaro metu remiantis DigCome Edu sistema bus aptariami skaitmeniniai ištekliai, jų bazės ir pasirinkimas, praktiškai kuriami interaktyvūs skaitmeniniai mokymosi objektai, aptariamos keitimosi jais galimybės ir būdai, taikymo ypatumai. Taip pat bus praktiškai išbandomos skaitmeninės aplinkos (pvz., Lino, TesTeach, TedEd), kuriami mokymosi objektai (pvz., naudojant H5P, EclipseCrossword, LearningApps ir kt. įrankius), 3D, 4D ir VR galimybės, pristatomi skirtingų IKT įrankių ir programų, tinkamų mokinių kūrybiškumo, problemų sprendimo gebėjimų ugdymui (pvz., sąvokų ir minčių žemėlapiai, interaktyviųjų knygų kūrimui (pvz., a Book Creator, Mixbook, Classtools, Storyjumper) ir kiti švietimui skirti ištekliai.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.