Paieška

„Šiuolaikinė technologijų pamoka ir naujų bendrųjų technologijų programų iššūkiai. Kodėl verta imtis pokyčių dėstant technologijas mokykloje?“ (10 val.)

Programa „Technologijų mokymo(si) pokyčiai, galimybės ir perspektyvos“ (40 val.)

Data
2022-04-27
Laikas
14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. metod. V. Valatkienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
15,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – technologijų mokytojai, STEAM dalykų mokytojai.

Programa „Technologijų mokymo(si) pokyčiai, galimybės ir perspektyvos“ skirta praktiniais šiuolaikinių ugdymo metodų pritaikymo būdais ir pavyzdžiais iš pedagoginės patirties, mokant technologijų, inžinerijos, braižybos ir projektavimo KTU inžinerijos licėjuje, parodyti, kaip galima ugdyti mokinių pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą, motyvaciją, atsakomybę, imlumą naujovėms, atkaklumą siekiant tikslo, kaip naudojantis tradicinėmis ir pažangiomis technologijomis kurti ir patirti kūrybinį procesą, būti atsakingais kūrėjais ir vartotojais. Taip pat, kad mokinių įgytos nuostatos, žinios ir gebėjimai taptų pagrindu technologijų mokymuisi aukštesnėse klasėse bei technologinių disciplinų studijų pasirinkimu ateityje. Seminare aptariami technologinio mokinių raštingumo sampratos pokyčiai, pristatomas ir aptariamas atnaujinamų technologijų bendrųjų ugdymo programų projektas. Supažindinama su mokykloms skirtų ES projektų medžiaga ir jos pritaikymo galimybėmis technologijų pamokose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.