Paieška

„Šiandieniai iššūkiai muzikiniame ugdyme: mokytojų patirtys ugdant jaunuosius akordeonininkus“ (6 val.)

Data
2023-04-01
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos ir meno mokyklų, konservatorijų, muzikos gimnazijų akordeono specialybės mokytojai

Muzikos mokyklų pedagogai mokydami vaikus susiduria su įvairiais iššūkiais, kurie ypatingai išryškėjo po nuotolinio mokymo bei užsitęsusios pandemijos. Seminare akordeono pedagogai bei atlikėjai pasidalins savo įžvalgomis, kaip ugdyti jaunuosius akordeonininkus, su kokias sunkumais susiduria pamokų metu, aptars, kaip aktyviai dalyvauja mokinių tėvai muzikiniame ugdyme, pasidalins darbo metodais bei priemonėmis, kurie  skatina vaikus groti namuose.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.