Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Šiaulių krašto turtai: gamta, dvarai, tradicijos, iškilios asmenybės“ (8 val.)

Programa „Pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymo galimybės edukacinėse išvykose“ (48 val.).

Data
2024-01-27
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
23.40 val.
Vieta
Kuršėnai, Šiauliai
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda.
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
58,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai, įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, kultūros darbuotojai, kiti miesto bendruomenės nariai.

Švietimo įstaigų ir kultūros darbuotojams svarbu nuolat praplėsti, atnaujinti žinias apie gimtosios šalies istoriją, kultūrą, gamtą, Lietuvos regionų žmonių gyvenimą, kad galėtų sukauptomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su jaunąja karta, įkvėpti jiems meilę savo kraštui, paskatinti savo darbais prisidėti prie krašto gerovės kūrimo.
Išvykos dalyviai lankysis Šiaulių krašte. Kuršėnų dvare susipažins su dvaro istorija, apžiūrės rūmų interjerą, dalyvaus edukacijoje „Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu”. Šiaulių akademijos Informacijos centre apžiūrės didžiausią Lietuvos knygą, užeis į Centų kambarį, įrengtą atsisveikinant su nacionaline Lietuvos valiuta. Viename iš Šiaulių restoranų degustuos Žemaitijos regiono valgius. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre žiūrės O. Koršunovo režisuotą spektaklį „Remyga“.
Išvykstama iš Kauno švietimo inovacijų centro 10 val. Vėlyvas grįžimas į Kauną.
Į dalyvio mokestį neįskaičiuota bilieto į teatrą kaina (17–20 Eur).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.