Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Prestižinė V. Putvinskio gatvė – modernizmo ašis su diplomatiniu prieskoniu“ (7 val.)

„Mokytojo kultūrinio identiteto kompetencijos plėtotė susipažįstant su Kauno architektūros objektais, įtrauktais į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą“ (40 val.)

Data
2023-12-15
Laikas
16.00 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Kauko laiptų apačia, šalia fontano (Kaunas)
Lektorius
Gidas – istorikas Žilvinas Rinkšelis
Tipas
Edukacinė išvyka,
Registruojame
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
16,00 €
Atsakingas asmuo:

Edukacinė išvyka bus rengiama surinkus dalyvių grupę.

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo visų dalykų pedagogai. Edukacinės išvykos tikslas – tobulinti dalyvių kultūrinio identiteto kompetenciją.

Dalyviai sužinos apie tai, kaip, Kaunui tapus šalies sostine, susidarė išskirtinės miesto vystymosi aplinkybės, tadl ne veltui šis laikotarpis iki šiol laikomas Kauno Belle Époque. Miestas anuomet tapo reikšmingų ne tik Lietuvos, bet ir Europos istorijos įvykių epicentru, o modernizmas – dominuojančiu miesto architektūros stiliumi. V. Putvinskio gatvė – tai miesto ašis, kurioje kūrėsi to meto aukštuomenė ir diplomatinės atstovybės, o pastatus čia projektavo žymiausi to meto architektai. Dalyviai susipažins su pagrindiniais V. Putvinskio gatvės objektais, įtrauktais į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, galės apžiūrėti keleto objektų interjerą.

Renginys prasideda Kauko laiptų apačioje, šalia fontano. Apžiūrimi šie objektai: Kauko laiptai, P. Mažylio gimdymo namai, LSMU E. Levino centras, Kauno menininkų namai, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, dailininko A. Žmuidzinavičiaus namas, burmistrų namas. Pažintis su V. Putvinskio gatve baigiama su kavos puodeliu ir saldumynu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.