Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Pažintis su Vilniaus miesto kultūrinėmis aplinkomis“ (12 val.)

Programa „Kultūrinio išprusimo ir sąmoningumo ugdymo galimybės netradicinėse aplinkose“ (48 val.).

Data
2023-10-28
Laikas
12.30 val.
Vieta
Keturiasdešimties Totorių kaimas, Vilniaus r., Vilnius
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
46,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai, mokyklų vadovai, kiti miesto bendruomenės nariai.

Programos tikslas – sudarant galimybes lankyti ir įvertinti šalies kultūrinius objektus, plėtoti programos dalyvių gebėjimus ir žinias, kaip netradicines aplinkas tikslingai panaudoti mokinių kultūrinės kompetencijos ugdymui.
Vilnius ir jo apylinkės – daugiakultūrinis kraštas. Lankysimės Keturiasdešimt Totorių kaime, kur susipažinsime su totorių maldos namais ir tikėjimu, degustuosime totorių nacionalinius patiekalus arbūzniką (mielinės tešlos pyragą su moliūgu ir mėsa), šimtalapį. Vilniuje turėsime apie 2 val. laisvo laiko susipažinti su miesto kultūrinėmis erdvėmis. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre žiūrėsime spektaklį „Dviese sūpuoklėse“ (Režisierius – Ulanbek Baialiev).

P.S. Į dalyvio mokestį neįskaičiuota bilieto į spektaklį kaina (nuo 16,5 iki 20,5 Eur).
Dalyviai renkasi Kauno švietimo inovacijų centre, Vytauto pr. 44, nuo 12 iki 12.20 val.
Grįšime į Kauną apie 22.30 val.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.