Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Kultūrinės kompetencijos plėtotė Klaipėdoje“ (10 val.)

Programa „Kultūrinio išprusimo ir sąmoningumo ugdymo galimybės netradicinėse aplinkose“ (48 val.)

Data
2023-12-02
Laikas
11.00 val.
Pabaiga:
23.30 val.
Vieta
Šilalė, Gargždai, Klaipėda
Lektorius
mokyt. metod. D. Galskienė
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
3 prioritetas

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, mokyklų vadovai, pagalbos mokiniui specialistai, kiti miesto bendruomenės nariai.

Programos tikslas – sudarant galimybes lankyti ir įvertinti šalies kultūrinius objektus, plėtoti programos dalyvių gebėjimus ir žinias, kaip netradicines aplinkas tikslingai panaudoti mokinių kultūrinės kompetencijos ugdymui.
Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje susipažinsime su Šilalės krašto istorija. Gargžduose papietausime ir Gargždų krašto muziejuje pagilinsime žinias apie šio krašto istoriją ir kultūrą. Klaipėdos Žvejų rūmuose stebėsime Klaipėdos muzikinio teatro spektaklį – Gaetano Donizetti operetę „Meilės eliksyras“ (premjera).
Į dalyvio mokestį neįskaičiuoti papildomai lankomi objektai (24 Eur), pietūs.
Dalyviai renkasi Kauno švietimo inovacijų centre, Vytauto pr. 44, nuo 10.20 iki 10.50 val.
Grįšime į Kauną apie 23.30 val.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.