Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Įvadas į Kauno tarpukario modernizmo architektūrą“ (7 val.)

Programa „Mokytojo kultūrinio identiteto kompetencijos plėtotė susipažįstant su Kauno architektūros objektais, įtrauktais į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą“ (40 val.)

Data
2023-12-20
Laikas
15.00 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Maironio g. 25 (šalia įėjimo į Lietuvos banko rūmus)
Lektorius
Gidas – istorikas Žilvinas Rinkšelis
Tipas
Edukacinė išvyka,
Registruojame
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
16,00 €
Atsakingas asmuo:

Edukacinė išvyka bus rengiama surinkus dalyvių grupę.

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo visų dalykų pedagogai. Edukacinės išvykos tikslas – tobulinti dalyvių kultūrinio identiteto kompetenciją.

Edukacinėje išvykoje bus kalbama apie tai, kaip 1918 m. Lietuva tapo nepriklausoma valstybe, o 1919 m. pradžioje antrasis pagal dydį Lietuvos miestas Kaunas tapo valstybės laikinąja sostine. Dalyviai sužinos, kaip sparti modernizacija ir urbanizacija, unikalios istorinės aplinkybės ir laikinumas, architektūrinė ir stilistinė įvairovė suformavo unikalių miesto pavidalą, kaip jis kito iki šių dienų ir kas lėmė miesto architektūros objektų įtraukimą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Edukacinė išvyka prasideda ekskursija po Lietuvos banko rūmus (Pinigų muziejus), po ekskursijos apžiūrimi kiti objektai: Centrinio pašto rūmai, Kauno valstybinė filharmonija, Karo muziejus, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Pieno centras, kino teatras „Romuva“, Karininkų ramovė. Dalyviai galės patekti į keleto objektų vidų ir apžiūrėti jų interjerus. Ekskursija baigiama su kavos puodeliu ir saldumynu.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.