Paieška

Seminaras-edukacinė išvyka „Dzūkijos etnokultūrinio ir gamtinio paveldo pažinimo gilinimas“ (8 val.)

Programa „Pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymo galimybės edukacinėse išvykose“ (48 val.)

Data
2022-11-05
Laikas
09.00 val.
Pabaiga:
20.00 val.
Vieta
Vilniaus ir Šalčininkų r.
Lektorius
Vyresn. mokyt. G. Pažereckienė
Tipas
Registruojame
Prioritetas
2 prioritetas

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai.

Įvyks susidarius reikiamo skaičiaus dalyvių grupei. ATSIPRAŠOME, IŠVYKA NEĮVYKS DĖL PER MAŽO UŽSIREGISTRAVUSIŲJŲ SKAIČIAUS.

Išvykos dalyviai susipažins su istorijos ir kultūros paveldu Trakų Vokės dvaro sodyboje. Planuojama apsilankyti  Rudaminoje įsikūrusiame Pelėdų parke, kur būtų galimybė iš arti susipažinti su plėšriaisiais paukščiais – pelėdomis, sakalais,  vanagais (visi paukščiai auginami nelaisvėje su reikiamais leidimais). Numatyta edukacinė programa Keturiasdešimties Totorių kaimo bendruomenėje. Šalčininkų rajone laukia pažintis su Jašiūnų dvaro interjeru.

* Lankomi objektai gali šiek tiek pasikeisti. Preliminarus dalyvio mokestis – 30–40 Eur,   priklausomai  nuo susidariusios grupės dydžio. Mokami objektai ir ekskursijos juose neįskaičiuota.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.