Paieška

„Sceninės patirties kaupimas pasitelkiant įvairių metodų, priemonių integravimą muzikos/meno mokyklose“ (8 val.)

Programa „Menų sintezė – realybė, viltys, galimybės ir prioritetai pedagoginėje ir koncertinėje praktikoje (40 val.).

Data
2023-11-25
Laikas
09.00 val.
Vieta
Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos muzikos skyrius, V. Krėvės pr. 54
Lektorius
Mokyt. metod. D. Rozov, mokyt. eksp. R. Labanauskienė, mokyt. metod. L. Vaznienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų akordeono mokytojai.

Akordeonu galima atlikti tiek homofoninius, tiek polifoninius kūrinius, akompanuoti atlikėjams, puoselėti tiek pramoginį, tiek rimtosios muzikos žanrą. Seminare mokytojai pasidalins priemonėmis, metodais ir patirtimi ruošiant mokinius įvairiems pasirodymams, koncertams. Reikalingos patirtys, kurios padeda ugdyti puikius sceninius pasirodymus, siekiant aukščiausių rezultatų. Lektoriai ves praktinius užsiėmimais, vyks akordeono meistriškumo pamokos.

 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.