Paieška

„Saugios mokyklos laboratorija“ (6 val.)

Data
2021-11-03
Laikas
09.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
V. Gabrieliūtė, Lygių galimybių integravimo grupės vadovė, P. Drėgvaitė, projektų koordinatorė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
0,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – Kauno mokyklų darbuotojai, švietimo pagalbos specialistai, socialiniai pedagogai.

Bus išduodami pažymėjimai dalyviams, už kuriuos apmoka Lietuvos žmogaus teisių centras. Dalyviams mokėti patiems nereikia.

Dalyviai įgis saugios aplinkos mokykloje kūrimo įgūdžių: kaip užtikrinti smurto prevenciją atsižvelgiant ir į lyties aspektą, kaip kalbėti su moksleiviais apie sveikų santykių kūrimą, kaip mokyti atpažinti ir reaguoti į seksualinį priekabiavimą ir internetines patyčias, kokių veiksmų imtis, kad patyčių ir smurto prevencijos programos mokykloje būtų efektyvios. Mokymų metu bus pristatytos metodinės priemonės saugios mokyklos aplinkos laboratorijos kūrimui bei pateikiami užsiėmimų planai, kaip vesti pamokas šiomis temomis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.