Paieška

„Romantizmo kameriškumas dabarties žvilgsniu“ (8 val.)

Programa „Jaunųjų muzikantų meistriškumo ugdymas pasitelkiant profesionalių atlikėjų pedagoginę ir meninę patirtį“ (48 val.).

Data
2023-11-24
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
prof. P. Kunca (LMTA)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų styginių instrumentų mokytojai.

Kaip atrodo romantizmo epochos kameriškumas dabarties žvilgsniu? Ar kaip įdomus kontrastas su mūsų technologiškai priklausoma kasdienybe, ar kaip neatskiriama kultūros dalis, kurioje siekiame atrasti jausmingumą ir polėkį?
Seminarą ir meistriškumo pamokas kameriniams ansambliams ves prof. Petras Kunca – vienas žymiausių Lietuvos smuikininkų ir pedagogų. Profesorius P. Kunca baigė Lietuvos valstybinę konservatoriją (prof. V. Radovičiaus smuiko klasė), tobulinosi Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos kvarteto klasės aspirantūroje (prof. A.Grigorianas, prof. V. Gvozdeckis). 31 metus griežė Valstybiniame Vilniaus kvartete. P. Kunca yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, rengia tarptautinius studentų kamerinės muzikos festivalius Vilniuje, Lietuvos kompozitorių kamerinės muzikos konkursus, dalyvauja tarptautinėje dėstytojų pasikeitimo programoje Erasmus, yra Europos kamerinės muzikos dėstytojų asociacijos (ECMTA) valdybos narys.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.