Paieška

„Romantizmo epochos pedagoginio repertuaro fortepijonui kūrėjai: C. Gurlitt kūryba“ (6 val.)

Data
2022-11-23
Laikas
11.00 val.
Vieta
Kauno 1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų mokytojai.

Seminare-praktikume supažindinama su C. Gurlitt, vieno nuostabiausių romantizmo mokomosios fortepijoninės muzikos kūrėjų, repertuaru ir kūrinių atlikimo ypatumais. Kompozitoriaus C. Gurlitt rafinuotas talentas programinėms miniatiūroms atsiskleidžia kiekviename kūrinyje. Mokinio repertuaro papildymas romantizmo laikotarpio charakterinėmis miniatiūromis be galo svarbus prieš imantis didžiųjų šios epochos kompozitorių kūrinių.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.