Paieška

„Ritmo ir kūno perkusijos galimybės chore“ (6 val.)

Data
2022-02-12
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno J. Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6
Lektorius
Mokyt. eksp. A. Joffė (VDU Muzikos akademija, Kauno J. Gruodžio konservatorija)
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
7,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos mokytojai, chorų vadovai.

Seminare muzikos mokytojai, chorų vadovai susipažins su ritmo mokymo metodų įvairove, technikos pritaikymo naujovėmis, gilinsis į darbo su jaunimo choru specifiką, mokymo metodikos aspektus. Vyks ritmo ir kūno perkusijos improvizacijos praktiniai užsiėmimai, dalyvaujant Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mišriam chorui.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.