Paieška

„Respublikinės konferencijos praktinių veiklų sklaida Kauno mokyklų fizinio ugdymo mokytojams“ (6 val.)

Programa „Nuotolinės fizinio ugdymo pamokos: fizinis pajėgumas ir fizinis aktyvumas“ (40 val.).

Data
2021-12-09
Laikas
16.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Mokyt. eksp. I. Palavinskienė, D. Šertvytienė, O. Smirnovienė, L. Čečinaitė, vyresn. mokyt. M. Brazionis
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
0,87 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – Kauno bendrojo ugdymo mokyklų fizinio ugdymo mokytojai.

2021 m. lapkričio 26 d. Vilniuje vykusioje Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos organizuotoje teorinėje-praktinėje konferencijoje „Keturios fizinio ugdymo pamokos – patiks ir jums“ dalyvavo Kauno mokytojai, kurie pasidalins teorinėmis ir praktinėmis konferencijoje pristatytomis naujovėmis ir ypatumais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.