Paieška

Respublikinė konferencija „Pirmosios medicinos pagalbos ugdymas mokyklose ir jo praktinė svarba“

Data
2022-03-09
Laikas
13.00 val.
Vieta
Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Konferencija
Prioritetas
1 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – žmogaus saugos mokytojai, mokytojai, integruojantys žmogaus saugą į kitų dalykų ugdymo turinį, ugdymo įstaigų vadovai, pavaduotojai, spec. pedagogai, kitų dalykų mokytojai.

Tarptautinio Erasmus+ Strateginių partnerysčių inovacijų kūrimui projekto „Pirmoji pagalba – padeda išgyventi“ (TIRAMISU) rezultatų sklaidos renginys.

Svarbu:
Patvirtindamas registraciją, asmuo sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos pateikia renginio registracijos metu (vardas, pavardė, el. paštas, organizacijos pavadinimas, pareigos) bus naudojami Europos komisijos, kaip fondo, finansuojančio projektą pagal Erasmus+ Strateginių partnerysčių programą, ataskaitose ir audito procedūroms bei susisiekti el. paštu dėl projekto informacinės medžiagos ar siunčiant kvietimą į su projektu susijusius renginius. Asmuo sutinka, kad jo/jos atvaizdas nuotraukose, filmuotoje medžiagoje bus naudojamas išskirtinai tik su šiuo projektu susijusiose viešinimo veiklose.

_______________________________________________________
Šis renginys yra nemokamas (registracijos formoje, „Moka“ skiltyje, pasrinkti „—“).

Konferencijos dalyviams bus išduodama Kauno švietimo inovacijų centro pažyma, žyminti asmens dalyvavimą renginyje.

Konferencijos organizatoriai
Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
Kauno švietimo inovacijų centras

Asmuo kontaktams
Kristina Grigaitė-Bliūmienė
+370 611 32126
kristina.grigaite-bliumiene@ktuprogimnazija.lt

Renginio kvietimas (Atsisiųsti)
Renginio programa (Atsisiųsti)

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.