Paieška

Registruojame į kursus „Interjero projektavimo pagrindai, taikant Corel Draw ir AutoCad programas“ (160 val.)

Data
Gruodžio mėn.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dėst. G. Šutienė (KK), interjero dizainerė D. Bernotavičiūtė
Tipas
Registruojame
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
280,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų formaliojo ir neformaliojo švietimo mokytojai.

Tikslios kursų datos bus paskelbtos, susidarius reikiamo skaičiaus dalyvių grupei.

Kursų dalyviai analizuos interjero objektus ir jų sistemų analogus estetiniu, funkciniu bei technologiniu aspektu, susipažins su interjero stiliais, kurs interjero eskizus  Moodboard arba Corel Draw programa, projektuos interjero dizaino objektus ir jų sistemas erdvėje: parinks baldus, interjero sienų, grindų apdailos medžiagas – tapetus, dažus, 3D plokštes, plyteles,  užuolaidas, projektuos  apšvietimo dizainą, pagal interjero stilistiką parinks meno kūrinius. Atliks interjero brėžinius AutoCad programa: perbraižys pasirinktą planą, sužymės plane baldus ir įrangą, braižys apšvietimo planą, sužymės matmenis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.