Paieška

„Psichosocialinės rizikos aplinka švietimo įstaigose: vadybiniai ir teisiniai sprendimai“ (8 val.)

Programa „Tvarus bendradarbiavimas ugdymo įstaigoje“ (40 val.).

Data
2021-12-01
Pabaiga:
2021-12-08
Laikas
14.00 val.

14.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
R. Turonis, darbo santykių bei mediacijos specialistas
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
22,00 €
Atsakingas asmuo:

Mokymus sudaro dvi dalys, kurios vyks gruodžio 1, 8 d. 14 val.

Dalyviai – švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai, mokytojai.

Psichosocialinė rizika ir su darbu susijęs stresas yra viena didžiausių darbuotojų saugos ir sveikatos problemų. Ji turi daug įtakos žmonių sveikatai. Psichosocialinės rizikos veiksnių vertinimas yra nuolatinių Valstybinės darbo inspekcijos (toliau – VDI) patikrinimų dalis. Seminaras skirtas įvertinti psichosocialines rizikos veiksnius mokykloje ir aptarti psichologinio smurto ir / ar mobingo darbe prevencijos priemones. Jame bus kalbama apie organizacijos kultūrą ir mikroklimatą. Bus ieškoma sprendimų, kaip organizacinių priemonių pagalba mokyklos darbuotojams lengviau susitvarkyti su neigiamai veikiančia aplinka, psichosocialine rizika, stresu ir išvengti su tuo susijusių psichologinių bei fizinių ligų.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.