Paieška

„Projekto „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ pristatymas, darbo eiga ir siekiai“ (10 val.)

Programa „Tarptautinis eTwinning projektas „PATS – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ (40 val.).

Data
2022-03-25
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.30 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
dr. A. Tamušauskaitė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
22,00 €

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vadovai.

Seminare dalyviai turės galimybę mokytis dalyvaudami eTwinning projekte „Pats – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“ bei kurti tinklus, partnerystės ir e-partnerystės, bendradarbiavimo ryšius su skirtingų šalių bei lygių švietimo įstaigomis, atlikti bendras veiklas savo sukurtuose tinkluose, tobulinti IKT įgūdžius. Bus pristatyta projekto „PATS“ 1 metų darbo eiga, projekto diegimo galimybės, veiklos įstaigoje, mieste, Lietuvoje įvairiais turinio aspektais.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.