Paieška

„Pozityvaus mąstymo lavinimas ir streso valdymas“ (8 val.)

Programa „Mokymo(si) efektyvumo didinimo metodai pedagogo darbe“ (40 val.).

Data
2022-05-11
Laikas
13.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Psichol. I. Čekauskienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
23,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai.

Stresas, pokyčiai, naujovės, nepastovumas, nežinomybė, skaitmenizacija, pandemija – tai tik dalis iššūkių, su kuriais tenka susidurti švietimo įstaigų bendruomenėms. Svarbu sustiprinti pedagogų ir mokinių motyvaciją, įsitraukimą į mokymo(si) procesą bei atrasti įrankius, padedančius pagerinti mikroklimatą, ugdymo kokybę, įdomumą bei efektyvumą. Seminaro metu dalyviai sužinos minčių ir žodžių poveikį savijautai, susipažins su konstruktyviais neigiamų emocijų paleidimo metodais, pozityvumą lavinančiais pratimais, streso valdymo technikomis, netekčių bei sudėtingų situacijų įveikimo etapais bei aptars kuo pozityvus mąstymas skiriasi nuo „rožinių akinių“ sindromo.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.