Paieška

„Plastinė kūrybinė raiška“ (12 val.)

Programa „Komunikavimo dirbtuvės: pasakojimo kūrimas ir įvairialypės jo perteikimo formosׅ“ (65 val.).

Data
2022-05-28
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius
Lektorius
jungtinė lektorių komanda.
Tipas
Seminaras
Prioritetas
3 prioritetas
Kaina
28,00 €
Atsakingas asmuo:

Seminare, supažindinant su kultūros paveldu, bus siekiama pristatyti neverbalines meninės raiškos formas. Dalyviai patirs, ką gali papasakoti meno kūrinys ir kaip atgyja bei ką pasakoja prieš kelis šimtmečius amatininko pagamintas dirbinys. Praktinės veiklos skirtos išbandyti jėgas,  kuriant vaizdines istorijas ir pagilinti gebėjimus kurti įtaigų pasakojimą per kūrybines veiklas. Seminarą sudaro 4 temos, kuriose teorija derinama su praktinėmis veiklomis. Seminaro dalyviai susipažins su kasdiene istorinio paveldo restauratorių veikla, atkuriant daiktą nuo sunkiai nustatomos paskirties archeologinio radinio iki muziejaus eksponato bei, pasitelkus kūrybiškumo ugdymo strategijas, bandysime suprasti jausmų svarbą, kuriant įtaigų pasakojimą ir ugdant kūrybingumą. Praktinėje dalyje seminaro dalyviai susipažins su unikalia Valdovų rūmų muziejaus koklių kolekcija bei jų ornamentika ir pasidairys po tarptautinės parodos „Baroko skulptūros mistika: Johanas Georgas Pinzelis ir kiti XVIII a. Lvivo meistrai“ edukacinio užsiėmimo užkulisius.

Lektoriai – Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Restauravimo skyriaus vedėjas Mantvidas Mieliauskas, vyriausioji restauratorė Jurgita Kalėjienė, Edukacijos skyriaus edukatorė, dailininkė, scenografė Gretė Ginaitytė ir edukatorė Daiva Tuinylienė.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.