Paieška

„Piešinys – kaip bazinė metafora“ (8 val.)

Programa „Pasakų, metaforinių asociatyvinių paveikslėlių ir dailės terapijos metodų panaudojimas vaikų ugdyme“ (40 val.).

Data
2023-10-25
Laikas
14.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44
Lektorius
I. Bulotienė, geštaltpsichologijos konsultantė, eneagramos meistrė, sertifikuota meno terapijos metodų, skirtų psichologiniam konsultavimui socialiniame-pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje, specialistė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
2 prioritetas
Kaina
15,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – dailės, teatro, lietuvių kalbos, ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo mokytojai.

Dailės terapijos metodai padeda vizualizuoti tai, ką sunku pasakyti žodžiais, stiprina emocinį ryšį su vaiku, ugdo jo pasitikėjimą savimi ir suteikia galimybę būti atsakingu ir savarankišku atsižvelgiant į amžių. Piešinys dažnai paskatina nuoširdžiam pokalbiui, atvirumui, savęs pažinimui, poreikių ir jausmų įvardinimui.
Seminare supažindinama su dailės terapijos metodų pritaikymo galimybėmis ugdymo įstaigose ir praktiškai išbandoma kaip šiuos meno terapijos metodus integruoti į pamokas ir popamokinę veiklą.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.