Paieška

„Pianizmo ugdymo principai vyresniųjų klasių mokinių repertuare“ (6 val.)

Data
2022-03-18
Laikas
11.00 val.
Pabaiga:
18.00 val.
Vieta
Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85
Lektorius
LMTA doc., Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokyt. eksp. A. Šikšniūtė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai.

Garso išgavimo ir intonavimo principai, aplikatūra, štrichai, formos analizė, pedalizacija – tai temos, kurios yra labai svarbios ir reikšmingos vyresniųjų klasių mokinių mokymo / si procese. Seminare lektorė aptars ir praktiškai pademonstruos kokiomis priemonėmis yra geriausiai pasiekiamas norimos interpretacijos rezultatas ir kokiais metodais pedagogas gali efektyviai ugdyti jaunųjų atlikėjų pianizmą.                    

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.