Paieška

„Pianistinis pasirengimas pasirodymui scenoje: muzikos išraiškos priemonių aktualizavimas“ (6 val.)

Data
2022-04-30
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno 1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Mokyt. metod. A. Sipavičienė, vyr. mokyt. P. Galinienė, vyr. mokyt. G. Stanionytė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – Kauno 1-osios muzikos mokyklos ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytojai.

Seminare gilinamasi į muzikos išraiškos priemones, siekiant sėkmingesnio ir išraiškingesnio kūrinio atlikimo scenoje, išvengiant techninių ir meninės interpetacijos klaidų. Aptariama muzikos išraiškos priemonių interpretacijos scenoje svarba: kokybės ir kiekybės santykis.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.