Paieška

„Pianistės profesorės Nijolės Ralytės koncertmeisterio meistriškumo kursai“ (6 val.)

Data
2023-02-08
Laikas
10.00 val.
Vieta
Kauno J. Gruodžio konservatorija, J. Gruodžio g. 6, virtuali aplinka
Lektorius
Prof. N. Ralytė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
7,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų fortepijono mokytojai, koncertmeisteriai

Jaunieji pianistai, paraleliai specialybės pamokoms, pradeda pažinti ir akomponavimo įvairiems instrumentams bei balsams specifikas. Todėl yra labai svarbu atrasti bei suvokti įvairias koncertmeisterystės subtilybes, tobulinti atlikimo, bendradarbiavimo su solistu įgūdžius.
Koncertuojanti su ypatingai aukšto lygio solistais bei daugybę metų dirbanti pedagoginį darbą profesorė Nijolė Ralytė padės atskleisti naują sampratą apie atliekamų kūrinių koncepcijas bei kontekstus, atrasti naujų interpretavimo bei atlikimo specifikų, pasiūlyti naudingų įžvalgų bei techninių kūrinių įgyvendinimo patarimų, taip pat pateiks ypatingai svarbių patarimų, koreliuojančių su sėkmingu akompanavimu dainininkui.
                                              

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.