Paieška

„Personalizuoto mokymo(si) platformos „Elicėjus“ matematikos turinio valdymas ugdymo proceso metu”

Data
2023-10-17
Laikas
14.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Kauno švietimo inovacijų centras, Vytauto pr. 44, Kaunas
Lektorius
Mantas Vičius, doc. dr. Vilija Dabrišienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Atsakingas asmuo:

Temos:

1. „Nuo spragų žiniose iki triumfo egzamine arba kaip išlaisvinti mokytoją ir personalizuoti ugdymą“. Mokytojų supažindinimas su personalizuoto mokymo(si) filosofija, jos pritaikymu naudojantis platforma.
2. Praktinės dirbtuvės, kurios skirtos pažinti „Elicėjus“ platformą ir jos teikiamomis galimybėmis ugdymo proceso metu.

Lektoriai:

Mantas Vičius, Mokytojas, skaitmeninių platformų kūrėjas, personalizuoto mokymo(si) platformos „Elicėjus“ direktorius;

doc. dr. Vilija Dabrišienė, mokytoja ekspertė, socialinių mokslų daktarė, personalizuoto mokymo(si) platformos „Elicėjus“ turinio kūrimo vadovė.

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (837)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.