Paieška

„Pedagoginių metodų spektro įvairovės pritaikymas mokant muzikos, šiuolaikinėje muzikos / meno mokykloje“ (6 val.)      

Data
2022-03-07
Laikas
10.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų mokytojai.

Seminare pristatoma Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos bei Lietuvos muzikos mokytojų darbo metodų įvairovė, dirbant muzikos / meno mokyklose su mokiniais. Aptariami skirtingi mokymo sistemų privalumai ir trūkumai. Tikslingas darbo metodų pasirinkimas, sąlygojantis mokinių muzikinių gebėjimų vystymą, rezultatų siekimą.                                       

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.