Paieška

„Pedagoginės – profesinės patirties sklaida muzikos/meno mokykloje“ (6 val.)

Data
2023-03-03
Laikas
00.00 val.
Vieta
Kauno 1-oji muzikos mokykla, J. Gruodžio g. 25
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Seminaras
Prioritetas
4 prioritetas
Kaina
3,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – muzikos, meno mokyklų mokytojai.

Seminare aptariamos pedagogikos mokslo naujovės ir idėjos Vakarų Europos muzikos mokyme, jų pritaikymas Lietuvos muzikos mokymo ir ugdymo procese, pedagogo ir mokinio šiuolaikiniai komunikavimo aspektai, skatinantys mokinio efektyvų darbą pamokoje. Pristatomos taisyklingo kvėpavimo principas ir pedagoginės raiškos priemonės, taikant skirtingus metodus, mokant groti pučiamuoju instrumentu.  Apžvelgiama mokinių motyvacijos ir ugdymo aktyvumo įtaka asmenybės formavimui, dalyvaujant konkursuose bei festivaliuose. 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginio registracija baigta.