Paieška

„Pažintis su Vilniaus miesto kultūrinėmis aplinkomis“ (12 val.)

Programa „Kultūrinio išprusimo ir sąmoningumo ugdymo galimybės netradicinėse aplinkose“ (40 val.).

Data
2021-11-27
Pabaiga:
2021-11-29
Laikas
12.00 val.

16.00 val.
Vieta
Vilnius
Lektorius
Jungtinė lektorių komanda
Tipas
Edukacinė išvyka
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
20,00 €

Dalyviai – įvairių dalykų mokytojai, neformaliojo švietimo, kultūros ir kitų įstaigų darbuotojai, turintys Galimybių pasą (pasiimti į išvyką).

Į seminaro-edukacinės išvykos kainą neįskaičiuota – mokami objektai: ekskursija ir bilietai muziejuje „Istorijų namai“, bilietas į spektaklį (turėti grynaisiais 23 Eur).

Išvykstama 12 val. nuo Kauno švietimo inovacijų centro, Vytauto pr. 44, Kaunas.

Išvykos dalyviai lankysis Vinco Krėvės Mickevičiaus ir Vinco Mykolaičio Putino memorialiniuose butuose-muziejuose. Nacionaliniame muziejuje „Istorijų namai“ su muziejaus gidu apžiūrės parodą „Ką slepia sarkofagas? Senovės Egipto mumijų tyrimai“. Turės apie 2 val. laiko savarankiškai susipažinti su Vilniaus meno ir dailės galerijomis ar pavalgyti. Nacionaliniame dramos teatre žiūrės rež. Jono Vaitkaus premjerinį spektaklį August Strindberg „Didysis kelias“. 

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.