Paieška

„Patyriminė veikla gamtamoksliniame ugdyme“ (6 val.)

Programa „Vaikų ir mokinių tiriamoji veikla – praktinių seminarų ciklas“ (40 val.).

Data
2022-01-28
Laikas
13.00 val.
Pabaiga:
17.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Neformaliojo ugd. ped. M. Mažintienė
Tipas
Seminaras
Prioritetas
1 prioritetas
Kaina
19,00 €
Atsakingas asmuo:

Dalyviai – ikimokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai.

Atlikdami praktines veiklas, vaikai mokosi iš savo asmeninės patirties ir savo atradimų. Seminaro metu pedagogai susipažins ir išanalizuos tiriamosios veiklos organizavimo ir mokymo(si) eksperimentuojant principus, aptars realių gamtamokslinių eksperimentų ir kūrybinių darbų veiklas (lietaus lašelių ir dirbtinio sniego gamyba, oliziuko ir vonios „eko bombų“ gamyba, bandymai su soda ir kt.).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.