Paieška

Paskaita „Neuroedukologija: kaip padėti smegenims efektyviai mokytis“

Data
2023-09-19
Laikas
17.30 val.
Pabaiga:
19.00 val.
Vieta
Virtuali aplinka
Lektorius
Dr. U. Neniškytė (VU)
Tipas
Renginys tėvams
Kaina
0,00 €

Pastarųjų metų neuromoksliniai tyrimai atvėrė kelią atsirasti naujai švietimo sričiai – neuroedukologijai, esančiai pedagogikos, psichologijos ir neuromokslų sankirtoje. Nors ši jauna sritis dar tik vystosi, siekiant operatyviai perkelti naujausias neuromokslinių tyrimų žinias į mokymo ir mokymosi procesus, tarptautinėje bendruomenėje keliami aukšti lūkesčiai, kad neuroedukologija pakeis švietimą taip, kaip molekulinė biologija pakeitė mediciną. Nepaisant to, kad dauguma neuroedukologijos tyrimų šiuo metu atliekama orientuojantis į plačiausiai paplitusios mokymosi sunkumus (tokius kaip disleksija ar diskalkulija), gaunami rezultatai yra labai vertingi suprantant sklandų mokymo(si) procesą ir jį efektyvinant. Paskaitoje apžvelgsime tiek šiuo metu vystomas neuroedukologijos kryptis, tiek šiuo metu gerai ištyrinėtus biologinius veiksnius, lemiančius efektyvų mokymą(si).

Pastabos

  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AS sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278, gavėjas – Kauno švietimo inovacijų centras. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Už renginius mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, renginio informacijoje nurodytu el. paštu.
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. saskaitos@kaunosic.lt
  • Užsiregistravus internetu, papildomai registruotis telefonu nereikia.
  • Dėl seminaro organizavimo įstaigoje paraiškas prašome pateikti direktoriui iki einamojo mėnesio 15 dienos. Tel.: (+37037)324061, 324043, 324157, el. p. info@kaunosic.lt

Registracija

Renginys pasibaigęs.